14.05.2012 17:42

Lotrando a Zubejda

Připravte si oblečení:

Prvňáčci: sborové oblečení a obutí

Berušky: - dívky: dlouhá, nejlépe jednobarevná sukně vesnického střihu, halenka lidového stylu, boty bez podpatku (nejlépe cvičky, balerýnky, sandálky apod.)

                - chlapci: plátěné nebo manchestrové kalhoty (ne džínsy nebo společenské kalhoty), kostková či jednobarevná košile nebo jiná v lidovém stylu, možný klobouk či vesta, na nohou sandály, cvičky (ne botasky nebo společenské boty)

Berušky mohou postupně nosit oblečení ke kontrole p. učitelce Zwiefelhoferové.

 

Generálka se koná v divadle ve středu 23. 5. 2012.

V 8:00 h odcházejí společně od školy Prvňáčci i Berušky. Prvňáčci bez sborového oblečení, Berušky s sebou berou kostýmy i obuv. Všichni mají svačinu a pití.

Předpokládaný návrat je v 11:30 h.

 

Vystoupení v divadle pro spolužáky ve čtvrtek 24. 5. 2012

V 8:00 h odcházejí společně od školy Prvňáčci i Berušky. Všichni mají oblečení a obutí uvedené pro představení + svačinu a pití. Předpokládaný návrat ke škole je v 11:30 h.

 

Vystoupení v divadle pro veřejnost ve čtvrtek 24. 5. 2012

Účinkující přicházejí do divadla v muzikálovém oblečení a obutí bočním vchodem od náměstí tak, aby byli v 17:45 h  na určeném místě. Představení začíná v 18:00 h. Prvňáčci vystupují v 1. polovině hry a v jejím závěru - k rodičům v průběhu hry nechodí. Berušky vystupují průběžně v obou částech představení.

Po ukončení muzikálu si rodiče vyzvednou své děti v šatně, popř. žáci mohou po předložení lístečku od rodičů odcházet sami.

—————

Zpět