04.04.2011 21:10

Koncert v divadle + na náměstí

Podrobné informace ke koncertům 20.4.2011:

Prvňáčci (1.třídy)

Zpěváci se neučí, do školy přijdou ve sborovém oblečení a obutí (v případě špatného počasí obutí na vystoupení v baťůžku), s sebou svačinu a pití. Společný odchod ze školy v 7:55, následuje dopolední vystoupení v divadle pro žáky naší školy, společný návrat do školy přibližně ve 12:00.

Sraz na večerní koncert ve sborovém oblečení a obutí (šatny jsou malé) nejpozději v 17:45 v šatně (boční vchod do divadla od katakomb). Prvňáčci vystupují v úvodu a na závěr koncertu. Předpokládaný konec ve 20:00, děti si vyzvedněte v šatně.
Žáci budou koncert sledovat z balkonu. Prosím, nevyhledávejte své děti o přestávce ani je nezvěte k sobě do hlediště!

Berušky (2. - 5.třídy)

Zpěváci se neučí, do školy přijdou v novém sborovém oblečení a obutí (šatny jsou malé), s sebou svačinu a pití. Společný odchod ze školy v 7:55, následuje dopolední vystoupení v divadle pro žáky naší školy, společný návrat do školy přibližně ve 12:00 (po předložení lístečku možný samostatný odchod z divadla).

Sraz na večerní koncert v novém sborovém oblečení a obutí (šatny jsou malé) v 17:45 v šatně (boční vchod do divadla od katakomb). Předpokládaný konec ve 20:00, děti si vyzvedněte v šatně (po předložení lístečku možný samostatný odchod z divadla).

Vystoupení na náměstí (také 20.4.2011!, pouze Berušky!)
Společný odchod ze školy ve 13:30, od 14:00 vystoupení na klatovském náměstí (asi 15 min), společný odchod do školy (po předložení lístečku možný samostatný odchod z náměstí).

 

 

—————

Zpět